info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shishe qelqi

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-Colic Glass Bottle 0 m+

Shishe qelqi anti-kolik e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 0 muaj 180 ml
2,200.00 L 1,540.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-Colic Glass Bottle 2 m+

Shishe qelqi anti-kolik e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 2 muaj 260 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi

NUK Shishe qelqi First Choice

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi Nature Sense

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe Biberoni First Choice

Shishe biberoni prej qelqi, me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi My Love

Shishe qelqi me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi First Choice

Shishe qelqi me kokë biberoni silikon për fëmijë 0-6 muajsh 120 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Natursutten Glass Baby Bottles

Biberon me shishe qelqi për bebe që nga lindja Paketim x 2 shishe biberoni
3,700.00 L4,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Options glass bottle wide-neck 0m+ 2-pack 270ml – 270ml

Dr.Brown's Options set me dy shishe qelqi me grykë të gjerë 0m+ 150 ml
3,100.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso