info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe qelqi First Choice

Çmimi:900.00 L

Shishe qelqi me kokë biberoni silikon për fëmijë 0-6 muajsh
120 ml

Stock: Ka stok

SKU: 003239
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

120 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Për shumë vite NUK është munduar të dizenjojë një model për shishet e biberonit që të jetë sa më i ngjashëm me kokat e gjoksit dhe t’u ofrojë bebeve gjatë pirjes, të njëjtën ndjesi që do merrnin dhe nëse do ushqeheshin me qumësht gjiri.
Koka e biberonit është prej silikoni. Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit. Ka rrjedhje mesatare.
Koka e biberonit është e pajisur me një sistem Anti-Coli Air System që ka për qëllim të pakësojë presionin e krijuar në brendësi të shishes, duke mundësuar një rrjedhje konstante të qumështit, me qëllim që të pakësohen sa më shumë të jetë e mundur, kolikat e bebit.

Shishja e biberonit:
-ka grykë të gjerë, çka mundëson mbushjen e lehtë të saj dhe një pastrim akoma më të lehtë;
-nuk ka aromë, nuk ka substanca të dëmshme dhe nuk përmban BPA;
-ka baze të gjerë çka e bën më të qëndrueshme;
-mbahet me lehtësi;
-është prej qelqi, pra higjienike dhe rezistente.

I disponueshëm në disa ngjyra.