info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe biberoni qelqi First Choice

Çmimi:900.00 L

Shishe qelqi me kokë gome (latex) për fëmijë 0-6 muajsh
120 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK028
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

120 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Forma specifike e kokës së biberonit NUK First Choice bazohet tek forma e kokës së gjoksit të nënës. Kjo, me qëllim që ushqyerja të jetë sa më komode për bebin.
Materiali prej gome bën që koka e biberonit të jetë e butë dhe lë përshtypjen e një ushqyerjeje natyrale.
Prania e sistemit Anti-Colic bën që të kemi një rrjedhje konstante të qumështit, pakësim të presionit që krijohet në brendësi të shishes dhe si rrjedhojë pakëson kolikat.
Pranohet lehtësisht nga bebet.

Shishja e biberonit është prej qelqi çka nënkupton:
-tepër higjienike, rezistente dhe e lehtë për t’u mbajtur;
-nuk përmban BPA apo substanca të tjera të dëmshme;
-shishja është me grykë të gjerë, çka bën që ajo të lahet me lehtësi;
-lehtësisht e konturuar, pra mbahet lehtësisht në dorë;
-mund të kombinohet me një sërë produktesh NUK.

I disponueshëm në disa ngjyra.