info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe Biberoni First Choice

Çmimi:1,000.00 L

Shishe biberoni prej qelqi, me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh
240 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Shishja e biberonit prej qelqi First Choice NUK është zgjidhja e duhur për të gjithë prindërit që duan për fëmijët e tyre një produkt miqësor me ambjentin.

Karakteristikat:
-shishe prej qelqi tepër rezistent;
-kokë biberoni prej gome natyrale, që ka formë të ngjashme me kokën e gjoksit;
-shishe me grykë të gjerë, që mundëson pastrimin me lehtësi të saj;
-sistemi Anti-colic, ul presionin në brendësi të shishes, duke pakësuar kështu formimin e bulëzave të ajrit dhe reduktuar kolikat.

Nuk përmban BPA dhe as substanca të tjera të dëmshme.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso