info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Paketim dhuratë

Çmimi:1,500.00 L

Set dhuratë për fëmijë 6-18 muajsh

Spastroje


SKU: NUK172V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Seti dhuratë përmban:
-një biberon të gënjeshtërt;
-një shishe biberoni të linjës First Choice;
-një mbajtëse për biberonin e gënjeshtërt.

Biberoni i gënjeshtërt është prej silikoni dhe ka formë ortodontike.

Shishja e biberonit First Choice është zgjedhja ideale për të mësuar fëmijët tuaj se si të pijnë vetë. Karakteristikat:
-kokë silikoni;
-grykë e gjerë;
-e lehtë dhe komode;
-doreza ergonomike.

E përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 18 muajsh.
Nuk përmban BPA.