info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

biberon ushqimi

Showing all 20 results

Philips Avent Natural Teats 6 m+ Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet e ushqimit, me hapje në formë ylli Kuti x 2 copë
980.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Teats 6 m+ Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet e ushqimit, me 4 vrima Kuti x 2 copë
980.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet Natural Philips Avent Kuti x 2 copë
950.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Natural Teats 3 m+ Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet e ushqimit, me 3 vrima Kuti x 2 copë
970.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 6 m+ Kuti x 2 copë
890.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 1 m+ Kuti x 2 copë
905.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 3 m+ Kuti x 2 copë
890.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 6 m+ Kuti x 2 copë
890.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 0 m+ Kuti x 2 copë
890.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Classic+ Teats Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet klasike Philips Avent 3 m+ Kuti x 2 copë
1,015.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Feeling Silicone Teats Medium 2M+

Kokë ndërruese silikoni për shishet Natural Feeling, për bebe 2 muaj+
700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Teat Silicone 4 m+

Koka ndërruese silikoni për fëmijë 4 muaj +
670.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kokë zëvëndësuese Nature Sense për shishet e biberonave

Kokë ushqyese silikoni NUK Nature Sense, 6-18 muaj
850.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK Paketim dhuratë

Set dhuratë për fëmijë 6-18 muajsh
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-colic Extra Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-colic Plus Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Spout Teat 4m+

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-colic Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-colic Large Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Anti-colic Medium Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 525.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping