info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:800.00 L

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK218
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberonat NUK Happy Nights ndihmojnë foshnjët të bëjnë një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.
Falë një materiali fosforeshent, të sigurt për foshnjën, biberonat rrezatojnë një shkëlqim të lehtë në errësirë. Kjo i bën ata lehtësisht të dallueshëm gjatë natës.

Karakteristikat:
• Formë origjinale/ortodontike NUK e pajisur me një mbrojtëse gome dhe me një unazë praktike.
• Unaza është e përbërë nga një material fosforeshent që shkëlqen në errësirë.
• Ka një kokë ushqyese silikoni të hollë dhe të ngushtë, çka mundëson presion më të vogël mbi nofullat dhe dhëmbët.
• Pjesa e poshtme është e butë me qëllim që të lejojë më shumë hapësirë në lëvizjen e gjuhës dhe një thithje natyrale.

I përshtatshëm për fëmijë nga 6 deri në 18 muajsh.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso