[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

gotë ushqimi

Showing all 11 results

Nuvita Weaning Set 6M+(1491)

Set ushqimi për fëmijë nga 6 muaj në dy ngjyra të ndryshme
3,490.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Bendy Straw Cup 9 m+Gotë ushqimi me pipëz

Gotë me pipëz për djem mbi 9 muajsh 200 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Cup for Girls Gotë ushqimi

Gotë ushqimi ngjyrë rozë për vajza mbi 18 muajsh 300 ml
1,340.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Cup for BoysGotë ushqimi

Gotë ushqimi ngjyrë blu për djem mbi 9 muajsh 300 ml
1,340.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Easy Drink Cup 6M+

Gotë plastike me mbajtëse për bebe 6 muaj + për konsumimin e lëngjeve 230 ml
1,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE FIRST CUP 4 M+

Gotë plastike me mbajtëse për bebe 4 muaj +
1,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dr. Brown’s Milestones Insulated Straw Cup 12 m+

Gotë plastike me mure të izoluara, e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga mosha 12 muaj. 300 ml
1,199.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK Gotë Active Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh 300 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gotë Action Cup

Gotë për konsumimin e ujit dhe lëngjeve, për fëmijë mbi 12 muaj 230 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gotë Sports Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 3 vjeç 450 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Baby’s straw cup 6 m+

Dr.Brown's Gotë për foshnje mbi 6 muajsh. 270ml.
1,350.00 L
Përzgjidhni mundësi