info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Genius biberon i gënjeshtërt

Çmimi:650.00 L

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: 002412
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberoni i gënjeshtërt përdoret pothuajse nga të gjithë fëmijët. Prindërit janë gjithmonë në dilemë për zgjedhjen e tij.
NUK iu ofron një sërë biberonash të gënjeshtërt tepër praktikë dhe komodë për fëmijët tuaj.
NUK Genius është një biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni dhe formë natyrale, delikat me mishrat e dhëmbëve.
Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit të nënës.

Karakteristikat:
-koka e biberonit të gënjeshtërt është prej silikoni, me përmasa të tilla që e lejon të mbahet në gojë nga fëmijët dhe të thithet, pa dëmtuar mishrat e dhëmbëve apo qiellëzën;
-formë natyrale, e cila lejon lëvizshmëri të plotë të gjuhës;
-e aprovuar nga stomatologët;
-nuk përmban BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso