info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Furcë dhëmbësh për fëmijë

Çmimi:550.00 L

Furcë dhëmbësh për fëmijë mbi 12 muaj

Stock: Ka stok

SKU: NUK088
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 furçë

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Mësoni fëmijën tuaj të kujdeset për higjienën orale sa më shpejt të jetë e mundur, madje dhe pa dalë dhëmbët e parë.
Nëse prindërit u mësojnë fëmijëve rëndësinë e higjienës orale që në fillim, dhëmbët e tyre do jenë të shëndetshëm dhe të fortë.

Furça NUK ndihmon fëmijët të mësojnë sesi të pastrojnë dhëmbët e tyre.
Fijet rrumbullake dhe të buta të furçës, nuk dëmtojnë mishrat e dhëmbëve të fëmijëve tuaj.
Bishti i furçës nuk rrëshket.
I pajisur me një unazë mbrojtëse që nuk lejon fëmijën ta fusë furçën shumë thellë në gojë.