info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Enë për ruajtjen e qumështit të gjirit

Çmimi:1,050.00 L

Enë multi-funksionale që mundëson ruajtjen, ngrohjen, ftohjen dhe konsumimin e qumështit të gjirit
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK162
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Suitable For

Përshkrimi

Ena NUK iu jep mundësinë që të ruani, të ftohni, të ngrohni dhe të ushqeni bebin tuaj nëpërmjet saj, pa qënë e nevojshme që qumështi të kalohet sa në një ene në një tjetër.
Përshtatet me të gjitha pompat e gjirit NUK, me përjashtim të pompës manuale Easy&Soft.
E përshtatshme për të ftohur ose ngrohur qumështin apo ushqimet e tjera.
Në sipërfaqe është e padizenjuar me qëllim që ju të mund të shënoni datën kur është përgatitur qumështi apo ushqimi.
Mund të përdoret si shishe biberoni, pasi është kompatibël me të gjitha kokat zëvëndësuese të biberonave NUK First Choice me grykë të gjerë.

Pa BPA.