info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert Plumped Skin Set

Çmimi:5,200.00 L 3,900.00 L -25%

Set promocional për fytyrën me acid hialuronik
50 ml, 50 ml, 100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

, ,

Masa

10 ml, 40 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Set promocional për lëkurë me njolla i cili përmban:

Ujë Micellar me Acid Hialuronik 50 ml

Ujë micelar me acid hialuronik. Formulë 100% natyrale dhe hipoalergjike.
Bën pastrimin e papastërtive të lëkurës, largon make-up nga fytyra, sytë dhe buzët.

Serum përforcues me acid hialuronik 10 ml:

Serum booster me Acid hialuronik për lëkura të thata dhe normale-mix.
Acidi Hialuronik është substanca themelore për të ruajtur rininë e lëkurës. Ky serum ka veti shumë hidrautese, mbushëse dhe anti rrudhë.
-Përqëndrim shumë të lartë acidi hialuronik (480mg HA)
-4 lloje acidi hialuronik me pesha molekulare të ndryshme
-Ekstrakt me origjinë natyrale për të stimuluar sintezën e acidit hialuronik të lëkurës

Kremi Repulp 40 ml

Krem hidratant me acid hialuronik për lëkura të thata dhe normale-mix. Rezultati është një veprim mbushës i lëkurës.
Ka përqëndrim të lartë të Acidit Hialuronik me teksturë të lehtë.

Përdorimi

Ujë Micellar me Acid Hialuronik
Hidhni disa pika Ujë Micellar me Acid Hialuronik në një tampon pambuku. Aplikojeni në fytyrë nga brenda në jashtë për të hequr make-up dhe për të pastruar.
Frekuenca e aplikimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje.

Serum përforcues me acid hialuronik:

Aplikoni disa pika çdo ditë në të gjithë fytyrën dhe qafën. Serumi Booster mund të përdoret vetëm ose pak para kremit tuaj të zakonshëm. Nuk ka nevojë të prisni ndërmjet aplikimit të këtij serumi dhe aplikimit të grimit tuaj.

Sasia treguese e serumit që do të aplikohet:

Lëkura e kombinuar: 1 deri në 2 pika.

Lëkura normale: 2 deri në 3 pika.

Lëkurë e thatë: 3 pika dhe më shumë.

Frekuenca e përdorimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje. Me një konsum prej 2/3 pikash në ditë, shishja juaj do të zgjasë nga dy deri në tre muaj.

Kremi Repulp
Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe qafën, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe masazhojeni me lëvizje rrethore. Lëreni kremin të depërtojë 5 minuta përpara se të aplikoni grimin.

Përbërësit

Micellar Water with Hyaluronic Acid:Aqua (Water)°, Butylene Glycol°, Glycerin°, Parfum (Fragrance)°, Arginine°, Sodium Hyaluronate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Lactobacillus Ferment°, Caprylyl/Capryl Glucoside°, Citric acid°, Phytic Acid°, Camellia Sinensis Leaf Extract*°

Booster Serum with Hyaluronic Acid:Aqua (Water)°, Glycerin°, Propanediol°, Sodium Hyaluronate°, Sodium Lactate°, Parfum (Fragrance)°, Sodium PCA°, Arginine°, Lactobacillus Ferment°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Phytic Acid°, Xylitylglucoside°, Anhydroxylitol°, Xylitol°, Galactaric Acid°, PCA Ethyl Cocoyl Arginate°.

The Repulp Cream: Aqua (Water)°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Glycerin°, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*°, Butylene Glycol°, Coco-Caprylate/Caprate°, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*°, Sucrose Stearate°, Trehalose°, Parfum (Fragrance)°, Sucrose Distearate°, Arginine°, Sodium Hyaluronate°, Glyceryl Caprylate°, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract°, Xanthan Gum°, Laminaria Ochroleuca Extract°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Biosaccharide Gum-2°, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract°, Commiphora Mukul Resin Extract°, Alaria Esculenta Extract°, Citric Acid°, Phytic Acid°, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract°, Camellia Sinensis Leaf Extract*°, Silybum Marianum Extract

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping