info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Natracare ultra extra pads super 100 % organic cotton

Çmimi:L500.00

Peceta intime ultra extra super me ngjitje anash pambuk 100 % organik
10 peceta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Natracare produkte 100% të çertifikuara me pambuk organik.
Peceta intime me nje veshje mbrojtëse të brëndshme ekstra dhe me ngjitje anash për ditët e para të menstruacioneve.
Të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Pa përmbajtje plastike.
Pa parfum, pa ngjyra.
Pa klor, pa pesticide.
Produkte të biodegradueshme.