info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela gentle shampoo delicate hair

Çmimi:1,300.00 L 1,040.00 L -20%

Shampo e butë për bebe për flokë delikatë
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Shampo e butë për fëmijë dhe bebe, që nga lindja. Pastron dhe shmpleks flokët delikatë.
Shpëlahet lehtësisht dhe nuk djeg sytë.
Ideale për përdorim të përditshëm, lë një aromë unike në lëkurë dhe flokë.
E përbërë me 93% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Apliko një sasi të vogël shampo në flokë. Masazho butësisht dhe shpëlaje me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM MYRETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, PEG-150 DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYQUATERNIUM-10, PANTHENOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT , CARAMEL