info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Global Anti-Ageing Eye Care SPF50

Çmimi:3,870.00 L 3,289.50 L -15%

Stick mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për zonën rreth syve.
3 g

Stock: Ka stok

SKU: LIER249
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

3 g

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Stick mbrojtës për sytë me filtra 100% mineralë.
Ofron gamë ultra të gjerë të mbrojtjes nga dielli (UVA, UVB, Visible dhe Infrared), ndërsa acidi hialuronik hidraton dhe zbut lëkurën e brishtë në zonën e syve.

Aplikim shumë praktik falë formulimit në formë stick-u.
Mund të përdoret si një korrigjues në zonat e errëta rreth syve.
Gjithashtu ofron mbrojtje perfekte, në zona të veçanta që janë të ndjeshme ndaj diellit.

Nuk ka parfum për tolerancë optimale.
Praktik për t’u mbajtur me vete kudo.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën e syve para ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

Përbërësit

C12-15 ALKYL BENZOATE. ZINC OXIDE [nano]. TITANIUM DIOXIDE [nano]. CI 77019 / MICA. ISOCETYL STEAROYL STEARATE. COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. OCTYLDODECYL MYRISTATE. POLYETHYLENE. GLYCERYL BEHENATE. ALUMINA. CI 77492 / IRON OXIDES. PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL. AQUA / WATER / EAU. STEARALKONIUM HECTORITE. TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE. SIMETHICONE. PROPYLENE CARBONATE. SODIUM HYALURONATE. CI 77491 / IRON OXIDES. CI 77499 / IRON OXIDES. BUTYLENE GLYCOL. GLYCERIN. MELANIN. OXOTHIAZOLIDINE. POLYGONUM AVICULARE EXTRACT. PENTYLENE GLYCOL. PHENOXYETHANOL. BIOSACCHARIDE GUM-4. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. ETHYLHEXYLGLYCERIN. 1451A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping