info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Mascara Extension Allergy-Tested Black

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Rimel me efekt zgjatës për qerpikët. Ngjyrë e zezë.
6.9ml

Stock: Ka stok

SKU: LRP136
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

6.9 ml

Skin Type

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formuluar edhe për sytë më të ndjeshëm, ky rimel është i pasuruar me polimere dhe hialuronat natriumi për t’i zgjatur qerpikët, duke forcuar njëkohësisht edhe rrënjën e tyre.
Furça e vecantë dhe e përbërë nga material i butë, ndihmon edhe më shumë në intensifikimin e syve tuaj.
Qerpikët duken të ndarë dhe të strukturuar nga rrënja deri në majë.

Nuk shkakton irritim në konturin e syve.
Dermatologjikisht i testuar.
I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni duke nisur nga rrënja e qerpikëve tuaj deri në maja. Riaplikojeni për një pamje më intensive.

Përbërësit

AQUA / WATER • PARAFFIN • COPERNICIA CERIFERA CERA/CARNAUBA WAX • CERA ALBA/BEESWAX • STEARETH-20 • ACACIA SENEGAL/ACACIA SENEGAL GUM • BUTYLENE GLYCOL • ALCOHOL DENAT • GLYCERIN • STEARETH-2 • CETYL ALCOHOL • POTASSIUM CETYL PHOSPHATE • HYDROXYETHYLCELLULOSE • SODIUM DEHYDROACETATE • SODIUM POLYMETHACRYLATE • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BICARBONATE • SODIUM HYALURONATE • PHENETHYL ALCOHO • PEG/PPG-17/18 DIMETHICONE • POLOXAMER 188 • POLYQUATERNIUM-10 • SILICA • PENTYLENE GLYCOL • PROPYLENE GLYCOL • 2-OLEAMIDO-1 • 3-OCTADECANEDIOL • CAPRYLYL GLYCOL • DISODIUM EDTA • POTASSIUM PHOSPHATE • POTASSIUM CHLORIDE • CI 77491 • CI 77499 / IRON OXIDES • CI 77491 • CI 77492 • CI 77499 / IRON OXIDES • CI 77007 / ULTRAMARINES • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE • MICA