info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF 50 +

Çmimi:3,700.00 L 2,960.00 L -20%

Përkujdesje trajtuese kundër njollave të errëta me efekt mbrojtës të lartë. Pigment natyral. Mbulim i lartë.
50 ml

Spastroje
light
medium


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Nuanca

light, medium

Përshkrimi

Gjenerata e re e përkujdesjes së përditshme e cila ndihmon në mbrojtjen dhe parandalimin e hiperpigmentimit të shkaktuar nga ekspozimi i përditshëm UV, falë teknologjisë ekskluzive CELLOX-B3 TECH dhe përbërësve aktivë korrigjues dermatologjikë: niacinamide dhe procerad.

1. Njëtrajtëson tonin e lëkurës dhe parandalon hiperpigmentimin e mëtejshëm.
Efektiv kundër hiperpigmentimit, falë përbërësve aktivë me efekt korrigjues [Niacinamide + Procerad] dhe pigmente minerale.

2. Mbrojtje shumë e lartë UVA/UVB
Teknologjia ekskluzive CELLOX-B3 TECH:Mexoryl XL ndihmon në mbrojtjen e lartë kundër fotoplakjes.

3. Efekt kundër ndotjes dhe antioksidues.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Mbulim i lartë.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë uniforme në të gjithë fytyrën çdo mëngjes si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU
GLYCERIN
PROPANEDIOL
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
ETHYLHEXYL SALICYLATE
C12-15 ALKYL BENZOATE
ALCOHOL DENAT.
BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE
TITANIUM DIOXIDE
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
DROMETRIZOLE TRISILOXANE
STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER
DIMETHICONE
CI 77492 / IRON OXIDES
ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH
PROPYLENE GLYCOL
SYNTHETIC WAX
DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE
POTASSIUM CETYL PHOSPHATE
NIACINAMIDE
TOCOPHEROL
ALUMINUM HYDROXIDE
AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
CAPRYLYL GLYCOL
CI 77491 / IRON OXIDES
CI 77499 / IRON OXIDES
CITRIC ACID
GLYCERYL STEARATE
HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE
MYRISTIC ACID
2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL
PALMITIC ACID
PEG-100 STEARATE
PEG-8 LAURATE
SODIUM CHLORIDE
SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE
STEARIC ACID
TRIETHANOLAMINE
TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping