info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Essential Micropeeling Mask

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Përkujdesje eksfoliuese në trajtë maske, e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës.
50 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Maskë për fytyrën me veprim eksfoliues dhe efekt delikat e gradual, e cila stimulon rigjenerimin e lëkurës dhe njëtrajtëson teksturën e saj.

Formuluar me acid mandelik dhe vitaminë PP, ajo ndihmon në zvogëlimin e imperfeksioneve dhe mund të përdoret gjatë çdo stine të vitit,në mëngjes dhe mbrëmje.
Për të gjitha tipet e lëkurës.

Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, mërkurit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër, lëreni të veprojë për 15 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mund të përdoret 2 herë në javë.

Përbërësit

Aqua (Water); Glycerin; Mandelic Acid; Butylene Glycol; Carbomer; Propylene Glycol; Sodium Hydroxide; Sodium Polyacrylate Starch; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract; Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract; Arnica Montana Flower Extract; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract; Hedera Helix (Ivy) Extract; Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract; Polyglyceryl-4 Caprate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Benzoate; Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping