info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid mandelik

Showing all 7 results

Ofertë!
-25%

Korff Essential Micropeeling Mask

Përkujdesje eksfoliuese në trajtë maske, e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. 50 g
3,500.00 L 2,625.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Regulating Micellar Solution

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
1,654.00 L 1,323.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Acipeel Depigmenting Serum

Përkujdesje e përqëndruar trajtuese me efekt zbardhues dhe vitaminë C, për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 30 ml
3,689.00 L 2,951.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond-Claris 3%

Locion pastrues dhe eksfoljues me 3% acid mandelik, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 190 ml
2,253.00 L 1,802.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Puri-Sebogel

Xhel larës me veti antibakteriale për pastrimin e përditshëm të lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike. 190 ml
2,250.00 L 1,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond Peel 5%

Krem nate me 5% acid mandelik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike,përfshirë edhe lëkurën intolerante dhe të ndjeshme, si dhe atë me njolla të errëta. 50 ml
2,583.00 L 2,066.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Sebo-Almond Peel 10%

Krem nate me 10% acid mandelik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike, duke përfshirë lëkurën me njolla të errëta. 50 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping