info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cleansing Regenerating Essence Treatment

Çmimi:2,660.00 L 1,596.00 L -40%

Tonik me efekt rigjenerues.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: KO262
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Hapi ideal i ndërmjetëm midis pastrimit dhe trajtimit.
Nxit mikroqarkullimin dhe rigjeneron lëkurën, duke e bërë më të shkëlqyeshme dhe më të hidratuar.
Gjithashtu rrit efektivitetin e produkteve të aplikuara më pas.
I pasur me Panthenol, Hamamelis Virginiana, Vitaminë PP.
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit të lëkurës.

Përbërësit

Aqua (Water); Glycerin; Glycereth-26; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Betaine; Niacinamide; Panthenol; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water; Allantoin; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Arginine; Lactic Acid; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Gluconolactone; Calcium Gluconate; Glycolic Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping