info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff All In One Milk/Oil Cleanser, Makeup Remover and Toner

Çmimi:2,660.00 L 2,128.00 L -20%

Qumësht pastrues i cili largon tualetin dhe luan rolin e tonikut.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Qumësht me veprim të trefishtë: pastron, largon tualetin dhe luan rolin e tonikut.
I pasur me ekstrakte nga Violet Rice, acid hialuronik dhe vitaminë PP, ky qumësht hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, duke i dhënë komfort të menjëhershëm dhe që zgjat.
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, mërkurit dhe paladiumit.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water); Undecane; Glycerin; Dicaprylyl Carbonate; Tridecane; Cetearyl Alcohol; Sucrose Stearate; Sodium Stearoyl Glutamate; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Sodium Hyaluronate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Tocopheryl Acetate; Tocopherol; Lactic Acid; Polyacrylate Crosspolymer-6; Sodium Polyacrylate; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping