info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Gel Gouche Nourrissant Nectar d`Ete 200ml

Çmimi:L850.00

Xhel dushi ushqyes 200ml.

Pershkrimi

Xhel larës dhe njëkohësisht ushqyes për lëkura të thata dhe të ndjeshme. E le lëkurën të butë dhe me një aromë të këndshme vaniljeje. Pa sapun.

Perdorimi

Përdoret gjatë dushit. Duhet të evitohet kontakti me sytë.

Perberesit

Aqua water , sodium laureth sulfate, cocamide mipa, lauryl betaine, acrylates palmeth-25 acrylate copolymer, fragrance parfum , glycol distearate, beeswax cera alba , benzoic acid, BHT, butylparaben, C20-40 pareth-10, cetyl alcohol, cetyl phosphate, cocamide mea, disodium EDTA, ethylparaben, glyceryl stearate, laureth-10, methylisoyhiazolinone, methylparaben, mineral oil paraffinum liquidum , phenoxyethanol, populus nigra bud extract, propylene glycol, propylparaben, sodium hydroxide, triethanolamine, yellow 5 CI 19140 , yellow 6 CI 15985