info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Klorane Conditioner with oat milk

Çmimi:L1,450.00 L1,232.50 -15%

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.

Stock: In stock

SKU: KL043

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’u aplikuar pas larjes, për ta zbutur, ushqyer dhe bërë flokun më të shëndetshëm. Pa silikon, pa paraben, pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet të veprojë 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Chamomilla Recutita , Citric Acid, Glyceryl Cocoate, Lauryl Betaine, Cocamide Mipa, Disodium, Hydroxypropyl Guar Chloride, Parfum, Sodium Lauryol Amino Acids, Cyanus, Assainsant , Sodium Hydroxide, Manifera Indica, Glycol Palmitate, Phospholipids, Oryza Sativa Dioica Cyclodextrine , Alchool Denat, Cyclomethycone, Limonene, Linaol, Celome Spinosa Extract, Vitamine B8, Sélénium, Zinc.