info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Çmimi:L200.00

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj
125 g

Stock: In stock

Additional information

Masa

125 g

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Pas muajit të katërt fëmijët fillojnë të mos ngopen vetëm me qumësht. Hipp ofron për fëmijët pure me shije të larmishme.

Një prej tyre është pureja me perime, patate dhe mish viçi.
• Përmban gluten
• Prodhim organik
• Biskotat përmbajnë vezë dhe arra.
• Pa konservat, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
• Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

• Nga 4 muajsh.

Përdorimi

Të përdoret si vakt i plotë. Ngroheni puren në banjo mari përziejeni dhe kontrolloni temperaturën.
Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Përbërësit

perime*63% (karrota*, patate* 14%, misër*) qumësht*, ujë, mish viçi*8%, vaj kolze*, 1.5%