info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 13 results

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Veggie Bunny Pouch, Carrot & Sweet Potato with Peas 6m+ Demeter

Pure me karrota, patate të ëmbël dhe bizele për fëmijë mbi 6 muaj 100 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with Spinach 6m+ Demeter

Pure me mollë, dardhë dhe finok për fëmijë mbi 6 muaj. 100 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Patatoes, Peas and Zucchini 6m+ Demeter

Pure me patate, bizele dhe kungulleshka, për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Spaghetti Bolognese 8m+ Demeter

Pure me makarona për fëmijë mbi 10 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables with Rice 8m+ Demeter

Pure me perime dhe oriz për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Broccoli with Rice 4m+

Pure me oriz dhe brokoli për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Zucchini, Pumpkin and Potatoes 6m+ Demeter

Pure me kungull, patate dhe kungulleshka për fëmijë mbi 6 muaj.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables 6m+ Demeter

Pure me përzjerje perimesh për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Rice 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe oriz për fëmijë mbi 4 muaj. 190 g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Chicken 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe mish pule, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Carrots, Patatoes and Beef 4m+ Demeter

Pure me karrota, patate dhe biftek viçi, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g.
350.00 L
Shtoje në shportë