info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 33 results

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Veggie Bunny Pouch, Carrot & Sweet Potato with Peas 6m+ Demeter

Pure me karrota, patate të ëmbël dhe bizele për fëmijë mbi 6 muaj 100 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet

Patatina me mel për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet Mango

Patatina me mel dhe mango për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
260.00 L
Shtoje në shportë

Holle Birchermuesli with Fruits Demeter

Pure me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 8 muaj. 220 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Minis Fruits Bar Banana-Orange 12m+

Copëza frutash për fëmijë mbi 1 vjeç.
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Oats Porridge 6m+ Demeter

Drithëra me tërshërë për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
600.00 L
Shtoje në shportë

Holle Chicken 4m+ Demeter

Pure me pulë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Spaghetti Bolognese 8m+ Demeter

Pure me makarona për fëmijë mbi 10 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables with Rice 8m+ Demeter

Pure me perime dhe oriz për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Pure me mollë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple, Banana with Apricot 6m+ Demeter

Pure me mollë, banane dhe kajsi për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pear with Spelt Flakes 6m+ Demeter

Pure me dardhë dhe grurë për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Banana with Semolina 6m+

Pure me banane dhe grurë për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Plum 6m+ Demeter

Pure me mollë dhe kumbull për fëmijë mbi 6 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Pear 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe dardhë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Bilberry 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe boronicë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Peach 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe pjeshkë për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pear 100% 4m+ Demeter

Pure me dardhë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
200.00 L
Shtoje në shportë