info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Gestamam

Çmimi:3,300.00 L

Suplement ushqimor për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji
Kuti x 30 kapsula + 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

30 tableta + 30 kapsula

Suitable For

,

Përshkrimi

Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit kërkesat ushqimore rriten për të mbështetur zhvillimin e fetusit dhe të fëmijës.
Gestamam është në gjendje t’i përgjigjet nevojave ushqyese të gruas në mënyra të ndryshme dhe specifike në intervalin e konceptimit, gjatë shtatzënisë ose pas lindjes.

Gestamam:
– rrit mbrojtjen imunitare në sajë të përmbajtjes së vitaminës C, bakrit dhe zinkut;
– forcon kockat, në sajë të pranisë në formulim të kalciumit dhe vitaminës D3;
– ndihmon në zhvillimin e trurit dhe shikimit të fetusit.

Nuk shkakton refluks gastro-ezofageal, për shkak të pranisë së algjinatit të natriumit.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë dhe 1 kapsul në ditë, shoqëruar me një gotë ujë.
Gestamam mund të përdoret për një periudhë të gjatë kohore.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin C
Thiamine
Riboflavina
Niacina
Vitamin B6
Vitamin B12
Vitamin D3
Folic Acid
Iron
Zinc
Copper
Manganese
Iodine
Selenium
Lactobacillo acidophilus
Lycopene

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping