info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Gonadosan Fertilovit F35 Plus

Çmimi:11,999.70 L

Suplement fertiliteti për femra
Kuti x 90 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Fertilovit F35 është një suplement ushqimor që plotëson nevojat nutricionale të femrave mbi 35 vjeç që po planifikojnë një shtatzëni.
Përmban:
-acid folik, i nevojshëm për të parandaluar defekte në tubin neural dhe për proçesin e ndarjes qelizore;
-acid pantotenik, i nevojshëm për prodhimin e hormoneve steroide;
-koenzimën Q10, që merr pjesë në proçese që shoqërohen me çlirim energjie.
Nuk përmban laktozë.
Nuk përmban xhelatinë.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merret një kapsulë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

Magnesium oxide, L-ascorbic acid, glazing agent hydroxypropylmethylcellulose (capsule), ferrous citrate, coenzyme Q10 (6,1 %),
nicotinamide, D-alpha-tocopheryl acetate, calcium-D-pantothenate,
zinc oxide, pyridoxine HCl, thiamine HCl, riboflavin, pteroylmonoglutamic
acid, potassium iodide, biotin, coloring agent titanium dioxide,
cholecalciferol, cyanocobalamin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping