info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing all 31 results

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
L2,030.10
Add to cart

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.
L2,901.60
Add to cart

Denk Fertilo Forte

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
L6,144.60
Add to cart

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
L1,299.90
Add to cart

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
L1,130.10
Add to cart

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,059.90
Add to cart

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
L999.90
Add to cart

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
L1,186.80
Add to cart

Doppelherz Haar Intensiv

Vitamina & Minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
L1,170.00
Add to cart

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
L1,200.00
Add to cart

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
L1,160.10
Add to cart

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
L1,131.00
Add to cart

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
L1,560.00
Add to cart

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
L2,250.00
Add to cart

Fertimax 2

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
L7,020.00
Add to cart

Gonadosan Fertilovit M Plus

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 90 kapsula
L11,999.70
Add to cart

HealthAid Fem-X

Stimulues seksual për femra Kuti x 60 tableta
L4,812.00
Add to cart

Herbasvet Femisan A

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
L4,200.00
Add to cart

ION Pharmaceuticals Fertilmed

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 kapsula
L21,499.20
Add to cart

Laboratoire CCD Oligobs Procrea F

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
L4,500.00
Add to cart

Laboratoire CCD Oligobs Procrea M

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina + 30 kapsula
L6,750.00
Add to cart

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
L9,000.00
Add to cart

Natures Plus Procreation Male

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
L4,785.00
Add to cart

Natures Plus T Male Testosterone Booster

Integrator që stimulon prodhimin e testosteronit Kuti x 60 kapsula
L4,899.60
Add to cart

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula
L1,650.00
Add to cart

PromoPharma Phitofert Man

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 tableta
L7,641.00
Add to cart

PromoPharma Phitofert Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 180 tableta
L7,641.00
Add to cart

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
L3,499.80
Add to cart

Sigma-Tau Proxeed Plus

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 bustina
L4,800.00
Add to cart

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
L4,200.00
Add to cart

Walmark Permen

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 tableta
L1,500.00
Add to cart