info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Vector Lift Serum

Çmimi:15,000.00 L 13,500.00 L -10%

Serum i fuqishëm i cili definon më shumë konturet e fytyrës.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM034
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Më i pasur dhe më ushqyes se një serum i zakonshëm, Vector Lift përforcon shtresat më të thella të lëkurës, për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme.
Formulim i lehtë dhe freskues.
Pas përdorimit të vazhdueshëm, lëkura duket më e tërhequr, me vija të rrudhave më pak të dukshme dhe pore të zvogëluara.

V-Matrix: rindërton strukturën e dermës.
Kalçiumi dhe glukoza: stimulojnë prodhimin e acidit hiluronik, duke siguruar një rezervë të vazhdueshme hidratimi.
Në këtë mënyrë rritet densiteti i lëkurës dhe sigurohet rigjenerim intensiv.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Isohexadecane, Dimethylimidazolidinone
Rice Starch, Propanediol, VP/Hexadecene Copolymer, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric
Triglyceride, Cetearyl Isononanoate, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Lens Esculenta (Lentil)
Seed Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Cetearyl
Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Calcium Ketogluconate, Benzyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Nylon-12, Dimethiconol, Silica, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, PEG-10
Dimethicone, Polysorbate 40, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Polyglyceryl-2-Sesquiisostearate, Trilaureth-4 Phosphate, Acetyl Tetrapeptide-2, Caprylyl Glycol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, 1,2- Hexanediol, Limonene, Isoeugenol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping