info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Recontouring V Shape Chin Tissue Mask

Çmimi:3,000.00 L 2,700.00 L -10%

Maskë specifike për rikonturimin e zonës së mjekrës.
2 x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM039
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

2 x 10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Maskë inovative e cila përmban përbërës aktivë që veprojnë në zonën e qafës dhe mjekrës.
Në vetëm 15 minuta ajo tendos, hidraton dhe rikthen konturet e mjekrës.
Materiali i butë i cili lejon një përshtatje të perfekte në zonën e mjekrës.

Lulja Edelweiss: Antioksidant i fuqishëm që mbron nga ndotja dhe rrezatimi UV. Gjithashtu ndihmon në ruajtjen e sistemit të prodhimit të kolagjenit në lëkurë.
Oligosakaridet e purifikuara: stimulojnë sintezën e fibrave të dermës për të rikthyer elasticitetin e lëkurës.
Dy biopolimerë natyralë : krijojnë një ‘rrjetë’ të dendur që funksionon si një lëkurë e dytë dhe ka një efekt të menjëhershëm tendosës.

Përdorimi

Nxirreni maskën nga paketimi dhe vendoseni në zonën e mjekrës.
Lëreni të veprojë për 15 – 20 minuta dhe hiqeni.
Masazhoni produktin e mbetur derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil,Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Xanthan Gum, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Kappaphycus Alvarezii Extract, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Hydrogenated Polydecene, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Sodium Acrylates Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha- Isomethyl Ionone, Limonene.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping