info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert No-Stress Hydrating Cream

Çmimi:4,300.00 L 3,870.00 L -10%

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të kombinuar.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM050
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues i cili ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, duke rikthyer shkëlqimin e munguar.
Përbërësit e tij parandalojnë humbjen e lagështisë, duke reduktuar shenjat dhe imperfeksionet.

√ Hidraton dhe ndihmon në shkëlqimin e lëkurës.
√ Rregullon prodhimin e sebumit.
√ Neutralizon efektet e stresit në lëkurë.
√ I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Decyl Cocoate, Isohexadecane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-20 Phytosterol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Phytosterols, Hydrolyzed Millet, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Polyamide-5, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Menthyl Ethylamido Oxalate, Stearoxymethicone / Dimethicone Copolymer, Glyceryl olyacrylate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping