info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Extra Comfort Cleansing Gel

Çmimi:3,750.00 L 3,375.00 L -10%

Xhel pastrues specifik për lëkurë të yndyrshme.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM043
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Shkumë e butë në një teksturë xheli e cila pastron thellësisht, largon papastërtitë dhe pastron lëkurën pa e tharë, duke lënë pas ndjesi freskie e cila zgjat.

Formula përfshin një kombinim të bimëve nga vende të ndryshme të botës si Shikakai nga India, ekstraktet e farave të hurmës së shkretëtirës nga Afrika dhe rrënja e Gypsophila nga Mesdheu, e pasur me saponina.
I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Përdorimi

Aplikojeni xhelin në fytyrë të lagur më parë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Vazhdoni rutinën me tonikun e duhur.

Përbërësit

Aqua (Water), Coco-Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Glycerin, Sodium Chloride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Sodium Laureth Sulfate, Balanites Aegyptiaca Fruit Extract, Acacia Concinna Fruit Extract, Gypsophila Paniculata Root Extract, Butyl Acrylate/Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Styrene Copolymer, Citric Acid, Menthyl
Ethylamido Oxalate, Sorbic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping