info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Rescue Feet

Çmimi:4,000.00 L 3,600.00 L -10%

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM012
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem me efekt korrigjues për këmbët e thata dhe të dëmtuara që ushqen dhe mbron lëkurën.
Përbërësit në këtë formulim formojnë një film që lubrifikon lëkurën, duke ndihmuar në mbrojtjen e tyre dhe duke parandaluar formimin e lëkurës së fortë dhe kallove.
Pas aplikimit, këmbët ndjehen të freskëta dhe më të lehta.

Përdorimi

Masazhoni kremin në këmbë në mëngjes dhe në mbrëmje për rezultate më të mira.
Prisni derisa produkti të përthithet përpara se të vishni çorapet.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Tribehenin PEG-20 Esters, Lanolin Oil, Pentaerythrityl Distearate, Paraffin, Cera Alba (Beeswax), Shorea Robusta Seed Butter, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Salicylic Acid, Allantoin, Mentha Arvensis Leaf Oil, Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil, Lavandula Hybrida Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Cistus Ladaniferus Oil, Sclerotium Gum, Menthyl Lactate, Silica, Tocopherol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Triethanolamine, o-Cymen-5-ol, Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin, Limonene, Linalool

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping