info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Hyaluronic Force Serum

Çmimi:5,200.00 L 4,680.00 L -10%

Serum i përqëndruar me acid hialuronik për çdo tip lëkure.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM049
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ky serum i përqëndruar përmban 3 molekulave të acidit hialuronik me peshë molekulare të ndryshme, për të siguruar hidratim në sipërfaqe dhe brenda shtresave më të thella të lëkurës duke parandaluar dehidratimin e mëtejshëm.
Vëllimi, elasticiteti dhe butësia e lëkurës përmirësohen ndjeshëm dhe rrudhat reduktohen dukshëm.
I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurë,s duke përfshirë lëkurën e meshkujve.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.
Acidi hialuronik me peshë molekulare mesatare forcon mbrojtjen e lëkurës.
Acidi hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton thellësisht dhe përmirëson elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping