info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Feedcolon

Çmimi:2,799.90 L

Suplement ushqimor me fermente laktike dhe acid butirrik
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Feedcolon është një suplement ushqimor i formuluar specifikisht për njerëz që vuajnë nga sindromi i zorrës së irrituar.
Kombinon acidin butirrik, FOS dhe Bifidobakteret (Bifidobacterium Bifidum, Bifidobacterium Lactis) në një formulim të vetëm.
Ka aftësi të nxisë rritjen e epitelit në intestin.
Nuk përmban gluten.
Tabletat janë gastro-rezistente.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 tableta në ditë, një orë para vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping