[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

flora intestinale

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-10%

Buona Peginpol Polvere

Pluhur për suspension oral me efekt laksativ. Për fëmijë dhe të rritur. 100 gr
2,194.00 L 1,974.60 L -10%
Shtoje në shportë

Enterogermina 2 Miliardi

Probiotik me 2 miliard spore të Bacillus Clausii, i përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur Kuti x 10 flakonë
671.00 L
Shtoje në shportë

Feedcolon

Suplement ushqimor me fermente laktike dhe acid butirrik Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Effecol Prep

Suplement ushqimor me efekt laksativ, që përdoret përpara proçedurave endoskopike Kuti x 4 bustina
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Delifab Imobran capsules

Suplement ushqimor që rikthen balancën e florës intestinale Kuti x 30 kapsula
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Probiona Kids

Suplement ushqimor me probiotikë, për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 kapsula
1,495.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Probiona Probiotics

Suplement ushqimor me probiotikë për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 kapsula
1,495.00 L
Shtoje në shportë

Omevixx Flaconcini

Fermente laktike që rikthejnë ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 7 flakonë
1,092.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Peginpol Bustine

Suplement ushqimor me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 20 bustina
2,194.00 L 1,974.60 L -10%
Shtoje në shportë

Lamec Vials

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 10 flakonë
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Nucleo Immuno

Fermente laktike për normalizimin e florës intestinale Kuti x 10 flakonë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Restoraflor Liquid

Suplement ushqimor që rikthen ekuilibrin në florën intestinale Kuti x 10 flakonë
1,625.00 L
Shtoje në shportë

Enteromed Vials

Suplement ushqimor me probiotikë, për fëmijë dhe të rritur Kuti x 10 flakonë
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Colobalance capsules

Suplement ushqimor me probiotikë për mirëqënien e përgjithshme Kuti x 15 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Xflor Sachets

Suplement ushqimor që kujdeset njëkohësisht për florën intestinale dhe për sistemin tuaj imunitar Kuti x 30 bustina
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Enterovital Fiali

Suplement ushqimor me prebiotikë dhe probiotikë, për mirëqënien e florës intestinale Kuti x 10 bustina
1,580.00 L
Shtoje në shportë

Enterovital Bustine

Suplement ushqimor me prebiotikë dhe probiotikë, për mirëqënien e florës intestinale Kuti x 10 bustina
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Symbioram Sobres

Suplement ushqimor për mirëqënien e traktit intestinal Kuti x 12 bustina
1,500.00 L 1,425.00 L -5%
Shtoje në shportë

Bioflor 250 mg powder for oral suspension

Medikament OTC me veprim anti-diarreik Kuti x 10 bustina
568.00 L
Shtoje në shportë

Bioflor 250 mg

Medikament OTC me veprim anti-diarreik Kuti x 10 kapsula
536.00 L
Shtoje në shportë