info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Energy Line Lavoro

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore
12 flakonë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Lactose Gluten

Masa

12 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që kombinon ekstrakte e Ginsengut, Colës, Guaranës, Eleutherococcusit me fosfatidilserinën dhe vitaminat D dhe B6.

Ekstraktet bimore të Ginsengut, Guaranës dhe Eleutherococcusit janë të njohura për vetitë e tyre toniko-adaptogjene.
Ginsengu, Cola dhe Guarana veprojnë si tonik dhe energjizantë, në rast të lodhjes fizike dhe mendore.
Eleutherococcusi përmirëson kujtesën dhe funksionet konjitive.
Vitamina B6 pakëson lodhjen, ndihmon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe është e nevojshme për proçese metabolike që shoqërohen me çlirim energjie.
Vitamina D kontribuon në përthithjen/përdorimin normal të kalçiumit dhe fosforit dhe së bashku me vitaminën B6, në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Me shije të mollës së kuqe.

Përmban 30 mg kafeinë si dozë ditore.
Nuk rekomandohet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
Nëse konsumohet në doza më të larta se doza e rekomanduar ditore, mund të çojë në shfaqjen e efekteve laksative.
Të mbahet larg fëmijëve.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 flakonë në ditë.
Kujdes hapjen e flakonit!
Nuk duhet të konsumohet në darkë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ginseng, guarana, there, eleutherococcus, phosphatidylserine, vitamin D, vitamin B6

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping