[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

funksione konjitive

Showing all 9 results

Ofertë!
-15%

Now L-Theanine 100 mg

Suplement ushqimor me l-teaninë për qetësi pa ulur vigjilencën 90 tableta të përtypshme
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Energy Line Lavoro

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore 12 flakonë
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Energy Line Studio

Suplement ushqimor energjizant për adoleshentë mbi 14 vjeç dhe të rritur 12 flakonë
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë

MedEq Immitec Memobio Triple Action

Suplement ushqimor që përmirëson funksionet konjitive dhe funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
3,430.00 L
Shtoje në shportë

Pharma Line Brainil compresse

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe funksionet konjitive Kuti x 30 tableta
3,390.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor 30 tableta
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.00 L 1,317.59 L -14%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Her

Suplement specifik për vajza gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Him

Suplement specifik për djem gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë