info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Aloe Vera Gel with Argan Oil

Çmimi:1,100.00 L 935.00 L -15%

Xhel hidratues me aloe vera dhe vaj argani
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: ESI173
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim inovativ me aloe vera dhe përbërës me origjinë 100% natyrale.
Zbut dhe mbron lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.
Ka efekt hidratues dhe ushqyes që zgjat në kohë.
Shton elasticitetin e lëkurës.
Qetëson irritimet dhe skuqjen, që vjen si pasojë e ekspozimit për një kohë të gjatë në diell, pa mbrojtjen përkatëse.

Xheli përmban dhe vaj argani me veti hidratuese, ushqyese dhe rigjeneruese.

I përshtatshëm për t’u përdorur nga çdo lloj lëkure.
Nuk është i yndyrshëm.
Përthithet plotësisht.

Nuk përmban parabene, parfum, SLS dhe SLES.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të konsiderueshme xheli në lëkurë dhe përhapeni me lehtësi.
Indikohet vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit

Aloe Vera, Argan Oil

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping