info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Nourishing Balm

Çmimi:L2,600.00

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit
200 ml

Stock: 2 në stok

Përshkrimi

Balsam ushqyes me vaj të kokosit dhe carthamit. Ushqen dhe zbut lëkurën e trupit. Forcon barrierën e lëkurës duke ushqyer epidermën dhe nxit prodhimin e fibrave të kolagjenit dhe elastinës. Lëkura fiton fleksibilitet, qendrueshmëri dhe elasticitet. Tekstura e tij kremoze shkrihet lehtësisht në lëkurë duke i rikthyer butësinë dhe ndjesinë e komfortit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e trupit tuaj çdo ditë. Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua, Carthamus Tinctorius (Saffloëer) Seed Oil (Carthamus Tinctorused Seed Oil), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Cetearyl Ethylhexanoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Alcohol, Alpha-Isomethylionone, Bht, C13-14 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Citral, Coumarin, Dipotassim Phosphate, Disodium Phosphate, Fragrance (Fragrance), Hedera Helix (Ivy) Extract (Hedera Helix Extract), Hieracium Pilosella Extract, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene, Carboxaldehyde, Isopropyl Myristate, Laureth-7, Limonene, O-Phenylphenol, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid.