info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Gel Douche Tonifiant

Çmimi:L1,400.00

Xhel dushi pastrues dhe tonifikues me ekstraket e luledredhëzës
200 ml

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Xhel pastrues pa sapun që pastron, tonifikon dhe i fal trupit ndjesi freskie.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë me qëllim pastrimin e saj.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl BEtaine, Perfume (Fragrance), PEG-8, Hedera Helix (Ivy) Extract (Hedera Helix), Alpha-Isomethylionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Blue 1 (Ci 42090),
Methylpropional Butylphenyl, Citral , Citronellol, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Sodium Methylparaben, Triethanolamine, Yellow 5.