info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Elancyl Baume Nourrissant

Çmimi:2,600.00 L 1,820.00 L -30%

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ELA007
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Balsam ushqyes me vaj të kokosit dhe carthamit. Ushqen dhe zbut lëkurën e trupit. Forcon barrierën e lëkurës duke ushqyer epidermën dhe nxit prodhimin e fibrave të kolagjenit dhe elastinës. Lëkura fiton fleksibilitet, qendrueshmëri dhe elasticitet. Tekstura e tij kremoze shkrihet lehtësisht në lëkurë duke i rikthyer butësinë dhe ndjesinë e komfortit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e trupit tuaj çdo ditë. Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua, Carthamus Tinctorius (Saffloëer) Seed Oil (Carthamus Tinctorused Seed Oil), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Cetearyl Ethylhexanoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Alcohol, Alpha-Isomethylionone, Bht, C13-14 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Citral, Coumarin, Dipotassim Phosphate, Disodium Phosphate, Fragrance (Fragrance), Hedera Helix (Ivy) Extract (Hedera Helix Extract), Hieracium Pilosella Extract, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene, Carboxaldehyde, Isopropyl Myristate, Laureth-7, Limonene, O-Phenylphenol, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping