info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Squanorm Zink Lotion

Çmimi:L2,000.00 L1,700.00 -15%

Locion kundër zbokthit

200 ml

Stock: Out of stock

SKU: DU038
Tags: , , ,

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Përdoret për trajtimin e zbokthit, i vetëm ose në kombinim me shampon trajtuese. Lehtëson irritimet, kruarjet dhe zbut skalpin e kokës.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë dhe masazhohet. Nuk ka nevojë për tu shpëlarë. Mund të aplikohet çdo ditë.

Përbërësit

Aqua, SD Alcohol 39-C Alcohol Denat , Acetamine Mea, Zinc Sulfate, Citric Acid.