info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave SA Smoothing Cream

Çmimi:2,300.00 L3,200.00 L

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.

Spastroje


SKU: CER021V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

177 ml, 340 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Hidratues me teksturë të plotë, pa aromë për një eksfolim të butë të trupit.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të ashpër, me testurë jo të rregullt.
I pasuruar me 3 ceramide esenciale, acid salicilik dhe 10% ure.
Ky krem ​​i cili përthithet shpejt eksfolion butësisht, ndërkohë që ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.
I përshtatshëm në trajtimin e Keratosis Pilaris dhe lëkurës së prirur ndaj psoriazës.

Përbërësit kryesorë: ure, acidi salicilik, LHA dhe acid hialuronik.
Pa eksfoliues fizikë.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Për përdorim vetëm në trup.
Aplikojeni aq shpesh sa të nevojitet.
Rekomandohet të aplikohet menjëherë pas dushit.

Përbërësit

AQUA / WATER, UREA, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL, ALCOHOL, NIACINAMIDE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, C12-13 ALKYL LACTATE, PEG-100 STEARATE, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, DIMETHICONE, TRIACETIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, SODIUM LACTATE, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYALURONATE, CHOLESTEROL, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, HYDROXYACETOPHENONE, CITRIC ACID, LACTIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping