info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Moisturising Lotion

Çmimi:2,000.00 L3,650.00 L

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

1000 ml, 236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim i lehtë në trajtë locioni, specifik për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është e thatë.
Gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në lëkurë të prirur ndaj ekzemës.

Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës së trupit dhe fytyrës.
Formuluar me 3 ceramide esenciale dhe acid hialuronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur hidratimin.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër.

Përbërësit

AQUA / WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20 , CETEARETH-20, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, CERAMIDE EOP

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping