info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinosource-Hydra Masque-Crème Hydratant

Çmimi:3,540.00 L 3,186.00 L -10%

Maskë me efekt hidratues dhe qetësues për lëkurën.
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Maska hidratuese Vinosource-Hydra është e pasuruar me ujë organik rrushi, centella asiatica dhe polifenolet e farave të rrushit.
Ushqen dhe qetëson intensivisht edhe lëkurën e thatë më të ndjeshme.
Pas aplikimit, lëkura ndihet më e butë, më elastike, e shëndetshme dhe e mbrojtur për një kohë të gjatë nga faktorët që shkaktojnë dehidratim.

Centella asiatica organike- Veprim qetësues, riparues, anti-inflamator.
Ujë rrushi organik – Hidratues dhe qetësues.
Polifenolet- Veti antioksidante, kundër rrudhave.

98% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
E përshtatshme për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Përdorimi

Aplikoni maskën dy herë në javë në lëkurë të pastruar. Lëreni të veprojë për 10 minuta, më pas largojeni tepricën pa e shpëlarë.

Këshilla nga vinoterapistët:

Maska hidratuese mund të aplikohet:
– Si një përforcues 10-minutësh i hidratimit
– Si maskë riparuese gjatë natës
– Si një trajtim hidratues i shpejtë për konturin e syve dhe qepallat

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, GLYCERIN, TRIHEPTANOIN, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SQUALANE, MYRISTYL MYRISTATE, PENTYLENE GLYCOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SILICA, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, C15-19 ALKANE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, TOCOPHEROL, SODIUM DEHYDROACETATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERIN-6, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SORBITAN OLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM PHYTATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping