info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinosource-Hydra Crème S.O.S Hydratation Intense

Çmimi:3,670.00 L 3,303.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese intensive dhe qetësuese për lëkurën.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem me teksturë të plotë, i cili qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme dhe të thatë, për të rikthyer hidratimin dhe elasticitetin.
Ndjesitë e tërheqjes reduktohen dukshëm, duke lënë në lëkurë rehati dhe komfort.
Mund të përdoret si trajtim i shpejtë, për të riparuar dëmtimet e shkaktuara nga streset e jashtme.
Aroma e saj e freskët dhe delikate, me bazë bimore, kombinon aromën e bergamotit, mandarinës, gjetheve të pemës së limonit, kastravecit dhe nenexhikut të freskët.

95% përbërës me origjinë natyrale.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, SQUALANE*, ETHYLHEXYL COCOATE*, ETHYLHEXYL PALMITATE*, CETEARYL ALCOHOL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, CETEARYL WHEAT STRAW GLYCOSIDES*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYALURONATE, OLEYL ALCOHOL*, CETEARYL GLUCOSIDE*, HYDROGENATED OLIVE OIL STEARYL ESTERS*, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE*, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, CITRIC ACID*, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping