info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Crème Nuit Glycolique Anti-Taches

Çmimi:4,990.00 L 4,491.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese për natën me acid glikolik dhe viniferinë e cila ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem nate me acid glikolik i cili ndihmon në korrigjimin e njollave të errëta.
Natë pas nate, njollat ​​e errëta zvogëlohen dukshëm dhe tekstura përmirësohet.

Enzima nga papaja: Eksfoliantë natyralë dhe të butë.
Viniferina: Një përbërës i patentuar i Caudalie, i cili ofron një veprim korrigjues të njollave të errëta, 62 herë më të fuqishëm se vitamina C.
Acidi glikolik: Eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe jep shkëlqim.

95% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Oil-free.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.
Shmangni zonën e konturit të syve.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TRIHEPTANOIN, PANTHENOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, SQUALANE, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, GLYCOLIC ACID, CETEARYL GLUCOSIDE, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE, ARGININE, DEHYDROACETIC ACID, LIMONENE, LINALOOL, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, SODIUM PHYTATE, PAPAIN, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHEROL, ALGIN, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping