info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Caudalie Vinoperfect Crème Mains Anti-taches

Çmimi:1,800.00 L

Krem për duart specifik kundër njollave të errëta.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim në trajtë kremi posaçërisht për duart,i cili ndihmon në korrigjimin dhe zbehjen e njollave të errëta, duke parandaluar shfaqjen e tyre.
Teksturë e lehtë dhe hidratuese.

Peoni e bardhë
Vaji i avokados: I pasur me acide yndyrore dhe acid oleik.
Viniferina: Një përbërës i patentuar i Caudalie i cili ofron një veprim korrigjues të njollave të errëta, 62 herë më të fuqishëm se vitamina C.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikojeni kremin e duarve Vinoperfect aq shpesh sa të nevojitet.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, BISABOLOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TOCOPHERYL ACETATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PHYTOSTEROLS, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SORBITAN OLEATE, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping